Мовна версія

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Партнер акції

Гори надії

навчальна казка для підтримки процесу одужання

„Гори надії” – це казка, розрахована на дітей віком 5-10 років, яка має на меті зобразити процес зцілення за підтримки найближчих до дитини людей та медичного персоналу. Окрім самої казки, видання також містить фактологічний контент для батьків та вчителів, який полегшує роботу з текстом і підказує, як подбати про емоційну підтримку дітей у процесі одужання та щоденну профілактику здоров’я.

Фундація Zaczytani.org намагається показати, що книгу можна використовувати не лише для читання. Книга – це привід будувати стосунки, вчитися розпізнавати та називати емоції, створювати простір для справжньої розмови, а отже, може бути також освітнім інструментом. Зміст є відправною точкою, тому публікація містить детальну інформацію про процес казкотерапії, а також два сценарії занять, які можна провести на основі казки – сценарій для батьків (для індивідуальної роботи) та сценарій для вчителів (для групової роботи).

Прочитати

Публікація була підготовлена в рамках освітньої програми, яку реалізує Фундація Zaczytani.org та Janssen Polska в рамках проєкту „Ігрова терапія з Оленятком Янеком”.

Разом ми підтримуємо 3 та 4 Ціль Сталого Розвитку:

Люди, залучені до проєкту:

Марчін Мортка

Марчін Мортка

письменник дитячої літератури та фентезі, а також перекладач і викладач. Керує Мовною Школою „Willows”, де викладає норвезьку та англійську мови. Його творчий доробок включає низку романів для дорослих та юнацтва, а також збірки оповідань, присвячені тематиці RPG. „Гори Надії” – це перша казка, яку він написав для Фундації Zaczytani.org, в якій мальовничо описує процес одужання наймолодших.

Адам Фатига

Адам Фатига

графік, ілюстратор, творець анімації та короткометражних фільмів. Випускник Академії Образотворчих Мистецтв ім. Еугеніуша Гепперта у Вроцлаві, підтримує Фундацію Zaczytani.org з моменту її заснування. Для Фундації він розробив, зокрема, ілюстрації до казок „Тепер Говорить Тося „, „Добрі поради про сміття” та „Гори надії”. Ілюстрації, які він створює, стимулюють уяву дітей по всій Польщі, допомагаючи їм ще глибше переживати прочитані історії.

Агнешка Махніцька

Агнешка Махніцька

співзасновниця Zaczytani.org, педагог казкотерапії, тренерка, „Жінка Успіху Мазовії 2019”. Уже 10 років вона керує проєктами та очолює команди, закінчила аспірантуру з цілісного управління людським капіталом та Інтегральне Навчання Тренерів на основі емпатії. Мама Стася.

Моніка Мрозовська

Моніка Мрозовська

акторка, інфлюенсерка, фуд-блогерка та авторка кулінарних книг. Педагог за освітою, а в приватному житті – мати чотирьох дітей. Цікавиться темами виховання дітей, ділиться своїми думками про життя та виховання на своїх сторінках у соціальних мережах. Багато років співпрацює з Фундацією Zaczytani.org у різних проєктах, проводить заняття з казкотерапії та озвучує експертну частину наших публікацій.

Аудіокнига казки була створена за підтримки волонтерів з Janssen Polska, які оживили розказану історію своїми унікальними голосами.

У записах до казки брали участь:

Оповідачка – Анета Крисяк

Ожинка Марися – Анна Мар’янська

Лисичка Уля – Клаудія Ліпінська

Зайчик Том – Мачей Раєвський

Лось Марсель – Яцек Савчук

Оленятко Ян – Мачей Поморський

Чарівниця – Катажина Копач-Закшевська

Велетень – Адам Юйка

Фактологічну частину казки озвучували:

Моніка Капущинська

Агата Боско

Марта Броєк-Гроховська